You are currently viewing המלצות שיעזרו לכם לבחור את חברת התקנת שער החשמל הנכונה

המלצות שיעזרו לכם לבחור את חברת התקנת שער החשמל הנכונה

עם כל כך הרבה מתקני שער חשמליים זמינים, איך בוחרים נכון?

לא כל יום אתה קונה שערים חשמליים, זה צריך להיות השערים הנכונים, מכל הסיבות הנכונות, אל תתנו לעלות להיות השיקול היחיד שלך.

 

אתר https://www.gotlieb.co.il/ ריכז עבורכם את הטיפים הטובים ביותר:

 

אם אתם חושבים להתקין שערים חשמליים – ההמלצות המובילות שלנו –

1) בדיקת נאותות – לוקח שניות לבדוק אישורי חברת התקנת שער באתר אינטרנט כגון companycheck.co.uk בחינם. כמה זמן הם נסחרים? האם הם מרוויחים? האם הם מגישים חשבונות? האם יש להם נכסים? – אם התשובה אינה נמצאת במרחק לא משנה כמה זול העסקה שהם מציעים לא שווה את הסיכון, במיוחד אם הם מבקשים פיקדונות מלפנים. אנו נמצאים כ- Renzland Powergates Ltd

 

2) דע עם מי אתה מתמודד – בקר באתר שלהם – פגוש את הצוות שמאחורי האתר. ניהול עסק מקצועי, עם צוות, תהליכים, רכבים, כלים, ביטוחים ותקורות אחרות הוא יקר לכן לא מושכל להשוות עלויות עם להקות של גבר אחד שאולי לא נמצאים בעסק לטווח הארוך ואינן יכולות להציע שירות לקוחות ואחריות בחזרה למעלה של חברות מבוססות יותר.

 

3) מפרט / איכות – בדקו תמיד את הפרטים המופיעים בציטוט של מתקני השער, ודאו שהוא ספציפי – איזה סוג עץ הם מציעים? עובי העץ? האם שערי המתכת מגולוונים? שערי ברזל יצוק או פלדה עדינה? איזה ציוד אוטומציה מוגדר – הידראולי? אלקטרו-מכני? יש פער גדול בכל הפריטים האלה אז בדוק היטב מה אתה מקבל.

 

4) אחריות – בקשו אחריות של שנתיים מינימום לכל עבודות התקנת השער אשר יתאימו ליצרן. כל חברת התקנת שערים בעלת מוניטין תעשה זאת – בכפוף לשירותים הניתנים לתיקון בהתאם להמלצות הייצור.

 

5) הפניות יצרן – צרו קשר עם יצרן ציוד אוטומציה לשער ובקרת גישה וקבלו התייחסות, וודאו שחברת התקנת שערים חשמליים מוסמכת להתקין שם מוצרי אוטומציה לשער – שמענו סיפורי אימה שונים על אנשים שמתאימים אוטומציה לשער זול מהאינטרנט . אנו ממליצים על מערכות שערים של FAAC ו- BFT.

 

6) עבודת תכנון – האם מתקני השער החשמליים שלך יספקו ציורי עיצוב CAD? או הדמיות כיצד ייראה הכניסה המוגמרת? קיום רישומי אישור מפורטות שהוסכם לפני שתוכננו השערים האוטומטיים שלך הוא רשת ביטחון חשובה הן עבור הלקוח והן עבור מתקין השערים, וכך לא יכול להיות אי הבנות לאורך הקו ואתה יודע בדיוק על מה הם משלמים.

 

8) מחיר – אנא אל תלכו תמיד על המחיר הזול ביותר, שערים חשמליים זולים המותקנים בצורה גרועה הם תמיד היקרים ביותר בטווח הארוך וחשוב מכך, פוטנציאליים המסוכנים ביותר. להתקין שערים חשמליים אמינים ובטיחותיים באופן מקצועי על ידי מהנדסים מוסמכים ואוטומציה של שערים איכותי מגיע במחיר. עם זאת היתרונות הם שערים חשמליים מהממים שישנו את הכניסה שלכם ויוסיפו ערך, ביטחון ובלעדיות לביתכם.

 

9) בטיחות – ביוני 2010, מותם הטרגי של שני ילדים קטנים באירועים נפרדים בהפרש של פחות משבוע שימש כדי להדגיש את סוגיות הבטיחות העומדות בפני תעשיית האוטומציה של שערים בבריטניה. העמדה החוקית היא שמערכות שער מופעלות נחשבות ל"מכונות ". משמעות הדבר היא שעל פי חוק, כל שער מופעל חדש, כאשר הוא נכנס לשימוש, חייב לעמוד בהוראות המכונות האירופיות (2006/42 / EC) זהו נושא נרחב, אולם חובה כי מתקני השערים שלך יצייתו להוראות אלה. , הם מוכשרים ובעלי כישורים מתאימים לזהות סיכונים פוטנציאליים ולהתקין התקני בטיחות מתאימים לשער. עם כוח שער, מגיע אחריות לשער.